Група Айсберг

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

Група Айсберг

ВИСОКОПРОДУКТИВНЕ ОБЛАДНАННЯ

Група Айсберг

НЕ ТІЛЬКИ АЕРОЗОЛІ

Група Айсберг

АВТОМАТИЧНІ ФАСУВАЛЬНІ ЛІНІЇ

Група Айсберг

СУЧАСНА ЛОГІСТИКА

Група Айсберг

СУЧАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Особливості виробництва

Група «Айсберг» була заснована в 1996 році, з того часу залишається виробником газових балончиків для заправки запальничок в Україні. Компанія першою в Україні реалізувала повний цикл виробництва, як кінцевого продукту, так і його комплектуючих: клапанів, корпусів, і т.д.

У 2011 году компанія почала модернізуватися, а це вже:

  • Розширення асортименту газових балончиків. Тепер ми випускаємо не тільки в алюмінієвому, але і в бляшаному і поліамідних корпусі. Також вирішена задача виробництва оригінальних клапанів до них.
  • Введені в експлуатацію нові виробничі і складські корпуси загальною площею понад 7000 кв.м.
  • З 2013-2014 р закінчена модернізація та заміна технологічних ліній фасування. Тепер ми маємо можливість випускати побутові аерозолі широкого спектра в різних корпусах, різних типорозмірів, на двох лініях продуктивністю до 6000 одиниць за годину.
  • Запущена установка Доочищення вуглеводневої пропелента, що дозволяє використовувати його в побутових і косметичних аерозолях.
  • Наша лабораторія проводить постійний контроль виробництва, тестування нових видів сировини, розробки нових рецептур.

Продукція компанії «Група« Айсберг » виробляється відповідно до зареєстрованих ТУ, проходить необхідні за законодавством України випробування і сертифікацію, і відповідає діючим санітарно-гігієнічним нормам і стандартам. 

Image
З 2017 року відкрито ділянку для виробництва рідких косметичних продуктів і засобів побутової хімії, а також ділянку з виробництва кремів і емульсій. Таким чином в асортименті що випускає компанія продуктів, з'явилися шампуні, креми для рук, обличчя та тіла, рідкі засоби для миття рук і т.д. Лінійка засобів для гоління доповнена кремами і бальзамами після гоління. У лінійці засобів побутової хімії з'явилися рідкі поліролі, засоби для догляду за будинком, меблями, для миття скла та посуду.
 

Cклади загальною площею понад 5000 кв.м.

У нас є де розвернутися