Виробництво компанії «Група Айсберг»

About us

Нам довіряють, тому що

Продукція компанії «Група« Айсберг »виробляється відповідно до зареєстрованих ТУ, проходить необхідні за законодавством України випробування і сертифікацію, і відповідає діючим санітарно-гігієнічним нормам і стандартам.

Виробництво комплектуючих

Однією з цілей розвитку підприємства є створення повного циклу з виробництва аерозольної продукції, яке включає в себе не тільки наповнення (фасування) аерозолів, але і виробництво всіх основних комплектуючих. На даний момент це реалізовано для такого виду продукції як балончики для заправки запальничок. Наше підприємство самостійно виготовляє алюмінієві і поліамідні корпусу для газових балонів, клапана, захисні ковпачки діаметра 35 і 52 мм.

Ділянка підготовки виробництва. Лабораторія

Підготовче виробництво включає в себе ділянку підготовки сумішей з реакторних відділенням, ділянку водопідготовки і, окремо, установку очищення скрапленого газу від домішок.

У структурі компанії є лабораторія для проведення постійного контролю виробництва, тестування нових видів сировини, розробки нових рецептур.

Фасувальне виробництво

Наповнення аерозолів проводиться на двох, повністю автоматичних лініях продуктивністю 3000 од / год кожна. У найближчій перспективі планується установка та запуск третьої лінії аналогічної продуктивності, з можливістю виробництва аерозолів, які використовують клапана типу bag-on-valve.

Складське господарство

Складські площі, обладнані сучасними складськими системами і допоміжними полуавтоматами і механізмами, загальною площею понад 5000 кв.м., дозволяють зберігати необхідні запаси сировини і комплектуючих для забезпечення безперебійного виробництва і поставок, а також оперативного виконання зобов'язань за контрактним наповненню.